Knog Blinder Road 400 - přední světlo

 
  • 1 z 2
 

Knog Blinder Road 400 - přední světlo

světelnost 400 lumenů, Usb dobíjení, výdrž až 8 hodin, 

Dostupnost Skladem do 24 hodin
Varianta
Můžeme doručit do
11.8.2022
1 649 Kč    
Značka KNOG
Kategorie Osvětlení
 

První model Blinder Road byl poprvé představen v roce 2012, a hned stanovil standardy, podle kterých se nyní měří světla cyklistů na silnicích.

 Kombinace lehkého designu, perfektních úhlů paprsků, výkonného světelného výkonu a jedinečného montážního systému učinila z Blinder Road okamžitou klasiku.

 Knog nyní s potěšením představuje dvě přepracované verze našeho oblíbeného světla Blinder Road. Nyní k dispozici s výkonem 400 a 600 lumenů (oproti předchozím 250 a 400L).

Nová světla Blinder Road pro jízdní kola jsou nejsilnějšími světly pro silniční kola Knog.

Klíčové funkce a vlastnosti

Výkonný a lehký - Použitím výkonných baterií LIPO může Blinder Road produkovat nesmírně působivý světelný výkon 400 nebo 600 lumenů, aniž byste potřebovali tradiční těžké baterie.

Funkční vzhled - jedinečné eloxované hliníkové tělo světla, které také slouží jako chladič. Použitý design je stylový a univerzální natolik, aby se vešel na většinu špičkových cyklistických kokpitů.

Vodotěsné a ekologické – Blinder Road je 100% vodotěsná s krytím IP68. Světlo je nabíjeno prostřednictvím integrovaného USB, což znamená, že k nabíjení z USB portu není třeba dalších kabelů.

Unikátní montážní systém – Odolný silikonový popruh kombinovaný s polykarbonátovým klipem umožňuje Blinder Road přizpůsobit se mnoha různým konfiguracím vyžadovaným od dnešních silničních cyklistů, z nichž mnozí mají na svých kolech systémy GPS.

Pokročilá LED technologie a optika - Blinder Road využívá 2 LED čipy. Levá optika má 12-stupňový paprsek pro bodové světlo – rychlá jízda po rovných silnicích apod. Zatímco pravá optika má 32-stupňový paprsek pro široké osvětlení - pomalejší jízda po hrbolatých či nerovných cestách. Každý LED čip má různé druhy blikání a funguje nezávisle na ostatních.

Intuitivní uživatelské rozhraní - umožňuje uživateli bezpečně a jednoduše přepínat mezi režimy svícení, blikání, širokého i bodového světla.

Váha: 70g

Výdrž baterie - Blinder Road 400

(Výsoký jas / Nízký jas)

  • Úzký: 1.5 / 2 hrs
  • Široký: 1.2 / 2 hrs
  • Dual: 1 / 2.5 hrs
  • Blikání: 3 / 8 hrs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: